Lista produktów marki WILTON

Od 80 lat, amerykańska firma Wilton jest liderem w branży zdobienia ciast i dekoracji tortów. Firma oferuje najbardziej wszechstronne na rynku produkty w tej dziedzinie: od produkcji barwników, mas itp. spożywczych. Po akcesoria do wykonywania zdobień np. trójkątów, noży, wałków, tylek, worków. Aż do foremek i wykrawaczy, papilotek i dużych blach do pieczenia.

Produkty te są zaprojektowane tak, aby były łatwe do korzystania. Aby stowrzyć coś specjalnego, wykorzystując unikalny styl i wzornictwo. 

Strona internetowa to ogromna porcja wiedzy jak kroku po kroku wykonać przykładowe zdobienia na uroczystości np. chrzest, ślub, urodziny itp.

Szkoła Wilton of Cake (The Wilton School of Cake Decorating and Confectionery Art) kształci 1400 studentów rocznie, którzy przybywają z całego świata.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Foremka do czekoladek w kształcie świątecznych skarpet WILTON 2115-0172

Recenzje: 0

Z tej formy Wilton, możesz zrobić efektowne, czekoladowe świąteczne skarpety na Boże Narodzenie! Świetne jako prezent, część deseru lub dodatek do kawy. Forma wykonana z tworzywa do robienia czekoladowych ozdób w kształcie skarpety. W foremce jednorazowo można zrobić 4 szt.  Forma może być używany z cukierkami czekoladowymi firmy Wilton lub z zabarwioną...

Cena 4,40 zł Cena podstawowa 8,00 zł
Więcej
W magazynie

Foremka do czekoladowych lizaków w kształcie wąsów świętego Mikołaja - WILTON 2115-0173

Recenzje: 0

Forma wykonana z tworzywa do robienia czekoladowych lizaków lub dekoracji. W kształcie wąsów mikołaja Można je wykorzystać jako dekoracje do ciast lub do wykonania własnych lizaków czekoladowych np. jako zabawną aranżację do zdjęć. Może być używany z cukierkami czekoladowymi firmy Wilton lub z zabarwioną czekoladą. Lizaki łatwo usunąć z formy. 

Cena 4,40 zł Cena podstawowa 8,00 zł
Więcej
W magazynie

Foremka plastikowa do czekoladowych lizaków w kształcie WĄSÓW Wilton 2115-2118

Recenzje: 0

Forma wykonana z tworzywa do robienia czekoladowych lizaków lub dekoracji. W kształcie wąsów. Można je wykorzystać jako dekoracje do ciast lub do wykonania własnych lizaków czekoladowych np. jako zabawną aranżację do zdjęć. Może być używany z cukierkami czekoladowymi firmy Wilton lub z zabarwioną czekoladą. Lizaki łatwo usunąć z formy. 

Cena 10,10 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Foremka plastikowa do czekoladowych lizaków w kształcie zajęczych nosków Wilton 2115-0040

Recenzje: 0

Forma wykonana z tworzywa do robienia czekoladowych lizaków lub dekoracji. W kształcie zajęczych nosków. Można je wykorzystać jako dekoracje do ciast lub do wykonania własnych lizaków czekoladowych np. jako zabawną aranżację do zdjęć. Może być używany z cukierkami czekoladowymi firmy Wilton lub z zabarwioną czekoladą. Lizaki łatwo usunąć z formy. 

Cena 7,70 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Foremka plastikowa do czekoladowych lizaków WRÓŻKI Wilton 2115-1033

Recenzje: 0

Forma wykonana z tworzywa do robienia czekoladowych lizaków w kształcie karety, księżniczki, zamku Można je wykorzystać jako dekoracje do ciast lub do wykonania własnych lizaków czekoladowych np. na przyjęcia tematyczne. Może być używany z cukierkami czekoladowymi firmy Wilton lub z zabarwioną czekoladą. Lizaki łatwo usunąć z formy. 

Cena 6,18 zł Cena podstawowa 10,30 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Foremka plastikowa do czekoladowych ozdób KSIĘŻNICZKI Wilton 2115-2113

Recenzje: 0

Forma wykonana z tworzywa do robienia czekoladowych dekoracji w kształcie koron. Można je wykorzystać jako dekoracje do ciast lub do wykonania samodzielnych dekoracji np. do muffin na przyjęcie tematyczne. Może być używany z cukierkami czekoladowymi firmy Wilton lub z zabarwioną czekoladą. Ozdoby łatwo usunąć z formy. 

Cena 7,70 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Foremki plastikowe do wykrawania ciastek w kształcie bałwanka i mini kapelusza Wilton 2304-0115

Recenzje: 0

Uniwersalne plastikowe foremki: standardowy rozmiar bałwanka i mały kapelusz, który może być wykorzystany do dekoracji większej wykrawaczki lub używany oddzielnie.  ( Foremki są złączone, ale przed pierwszym użyciem należy oddzielić elementy od siebie ). Wytrzymałe plastikowe foremki są bezpieczne, ponieważ nie mają ostrych krawędzi. Foremkami można także...

Cena 8,00 zł
Więcej
W magazynie

Foremki plastikowe do wykrawania ciastek w kształcie choinki i mini gwiazdki Wilton 2304-821

Recenzje: 0

Uniwersalne plastikowe foremki: standardowy rozmiar choinki i mała gwiazdka, który może być wykorzystany do dekoracji większej wykrawaczki lub używany oddzielnie. ( Foremki są złączone, ale przed pierwszym użyciem należy oddzielić elementy od siebie ). Wytrzymałe plastikowe foremki są bezpieczne, ponieważ nie mają ostrych krawędzi. Foremkami można także...

Cena 8,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Papilotki do muffinów śr. dna 5cm. 24 szt muffin ZŁOTE +dekoracje WILTON 415-2625

Recenzje: 0

Pieczone w nich babeczki będą mięciutkie i puszyste aż palce lizać. Doskonałe do standardowych muffinek. Złote papilotki złote z dekorem śnieżynek 24 szt. + 24 szt. ozdób o długości 7,6 cm Kilka najważniejszych zalet papilotek: - babeczki łatwo odchodzą od ciasta, - jeśli piecze się muffinki w blasze - nie trzeba jej natłuszczać oraz lepiej wychodzą z...

Cena 8,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Patyczki do lizaków czekoladowych (do cake pops) komplet 20szt. o długości 30 cm WILTON 1912-1212

Recenzje: 0

Zestaw 20 bardzo długich patyczków - 30cm do lizaków i dekoracji czekoladowych. Doskonale nadają się do wykonywania zabawnych ozdób np: wąsów, ust, okularów, nosów itp. do wykonywania  ciekawych zdjęć na weselach i innych uroczystościach.  Patyczki wykonane z masy papierowej nie nadają się do użycia w piekarniku. Opakowanie zawiera 20 sztuk patyczków....

Cena 18,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku