Lista produktów marki KESPER

Jest to firma rodzinna założona Niemczech w 1902 roku przez ANTON KESPER. Specjalizowała się przede wszystkim w produktach z drewna. Obecnie rozbudowane linie produktów obejmują obszary artykułów gospodarstwa domowego, mebli, z drewna, szkła, metalu i tworzyw sztucznych.

Wszystkie artykuły z kolekcji z drewna, pochodzą wyłącznie z kontrolowanych obszarów leśnych (drewno z certyfikatem FSC) z azjatyckich plantacji kauczuku lub z lasów. Produkty firmy KESPER są tworzone bez wycinania lasów tropikalnych i lasów deszczowych.

Magazyn centralny to 15.000 metrów kwadratowych.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Chlebak z melaminy z pokrywką / deską bambusową malinowy KESPER 18093

Pojemnik na chleb z wysokiej jakości melaminy w kolorze ciemnego różu ( malinowym) ze zdejmowaną pokrywą bambusowa służąca jako deska do krojenia. Utrzymuje świeży chleb i bułki przez długi okres czasu. 

Cena 89,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Cukiernica z akrylu biała KESPER 13571

Cukiernica do łatwiejszego nasypywania cukru. Nie potrzeba łyżeczki, wystarczy przechylić i wysypać.  Cukiernica niemieckiej firmy Kesper została wykonana z wysokiej jakości materiału. Obudowa  akrylowa i z tworzywa sztucznego. Doskonały pomocnik kuchenny, nie powinno go zabraknąć na stole.

Cena 12,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Młynek z drewna kauczukowego 26,5 cm do pieprzu lub soli KESPER 13662

Świeżo zmielony pieprz to zupełnie inna jakość. Aromat takiego pieprzu pobudza zmysły - podnosi atrakcyjność nawet najprostszej potrawy. Świeży mielony pieprz jest nie tylko ostry. Ma również wspaniały, korzenny smak i zapach. Żaden pieprz nie smakuje tak dobrze :) Dlatego młynek do pieprzu powinien znajdować się w każdym gospodarstwie domowym - nie tylko...

Cena 35,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie