Patelnia z dwoma poręcznymi uchwytami, zamiast długiej rączki. Doskonała do potraw typu hiszpańska paella.
Patelnia bez żadnych powłok, wykonana ze stali walcowanej - takie naczynia są uwielbiane przez mistrzów kuchni. Patelnia dla osób, które doceniają naczynia z materiałów naturalnych a nie syntetycznych.
Patelnia utrzymuje wysokie temperatury, dzięki temu produkty szybko zamykają się, zatrzymując witaminy i składniki odżywcze w środku. Wysoka temperatura jest idealna do brązowienia i grillowania Patelnia nadaje się do szybkiego smażenia, podgrzewania oraz utrzymywania potraw w temperaturze, aż do bezpośredniego podania.
Prostota, jakość, solidność i wszechstronność zastosowań to cechy doceniane od pokoleń. Jednym słowem grube i porządne bez dodatkowych powłok.